İçeriğe geç

Batıkent Vaillant Kombi Servisi

Batıkent Bölgesinde Vaillant Markalı Kombilere Hizmet Veren Bir Kuruluş

Vaillant Servisi

Batıkent Vaillant Servis Merkezi’ne 0312 250 01 04 numaralı telefondan ulaşabilir veya self servis adresinden randevu oluşturabilirsiniz. Vaillant Servis Merkezi, telefonda teknik destek verir, servis taleplerinizi alır ve size en yakın yetkili servisi yönlendirir.

Vaillant özel servisimiz, özel eğitimli ve konusunda uzman teknikerlerden oluşur. Servis teknikerleri, araçlarında bulunan yedek parça, takım ve ölçü aletleri ile cihazınızın yerinde bakım onarım işlemini yaparlar. Servis hizmeti, merkezden bilgisayar kontrollü ve online takip edilir. Servis teknikeri müşteriye gitmeden önce, müşteriler aranarak müsait olup olmadığı sorgulanır. Eğer müşteri müsait olması ve evde reşit bir kişinin hazır bulunması durumunda servis hizmeti verilir.

Kombi Tamiri

Servis hizmeti esnasında, cihazın su sızdırmazlığı, kirlilik, brulör, yanma, sıcak su ve ısıtma fonksiyonları, ısı eşanjörü, gaz ayarları, elektronik aksamı, emniyet kontrolü, pislik tutucular, su şalteri filitresi, su debisi ayarları ve baca ringi gibi birçok nokta kontrol edilir ve gerekli temizlik ve ayarlamalar yapılır.

Servis hizmeti sonrasında, servis teknikeri cihazın çalışır durumda olduğunu size gösterir ve size garanti ve bakım anlaşması hizmeti sunar. Garanti ve bakım anlaşması hizmeti, cihazınızın garanti süresini uzatır ve yıllık bakımını ücretsiz yapar. Ayrıca, cihazınızda oluşabilecek arızalarda, yedek parça ve işçilik ücreti alınmaz.

Vaillant kombiler için servis hizmeti, cihazınızın verimli, güvenli ve uzun ömürlü çalışmasını sağlar. Servis hizmeti almak için, Vaillant Servisi Çözüm Merkezi’ne 0312 250 01 04 numaralı telefondan ulaşabilir veya Batıkent Vaillant Servisi adresinden randevu oluşturabilirsiniz. Vaillant servis hizmeti, sizin için en iyi çözüm. Vaillant servis hizmeti, sizinle.

Batıkent Vaillant Kombi Bakım Servis Hizmeti

Vaillant Kombi Bakımı

Vaillant kombilerin bakımı, yılda bir kez yapılmalıdır. Bu sayede, cihazın performansı, güvenliği ve ömrü korunur. Ayrıca, cihazın daha az yakıt tüketmesi ve daha az emisyon salması sağlanır. Böylece, hem doğalgaz faturası hem de çevre kirliliği azalır.

Vaillant kombinin bakımı esnasında, cihazın su sızdırmazlığı, kirlilik, brulör, yanma, sıcak su ve ısıtma fonksiyonları, ısı eşanjörü, gaz ayarları, elektronik aksamı, emniyet kontrolü, pislik tutucular, su şalteri filitresi, su debisi ayarları ve baca ringi gibi birçok nokta kontrol edilir ve gerekli temizlik ve ayarlamalar yapılır.

Vaillant kombinin bakımı sonrasında, servis teknikeri cihazın çalışır durumda olduğunu size gösterir ve size garanti ve bakım anlaşması hizmeti sunar. Garanti ve bakım anlaşması hizmeti, cihazınızın garanti süresini uzatır ve yıllık bakımını ücretsiz yapar. Ayrıca, cihazınızda oluşabilecek arızalarda, yedek parça ve işçilik ücreti alınmaz.

Vaillant kombinin bakımı, cihazınızın ısıtma ve sıcak su konusunda size en iyi çözümü sunmasını sağlar. Vaillant kombinin bakımı, yüksek performans, kalite, güvenlik ve konfor sağlar. Vaillant kombinin bakımı, sizin için doğru tercih.

Vaillant Kombi Servis Ücreti Ne Kadar ?

Ankara Batıkent Bölgesinde Vaillant Kombilerin Arıza Tespit Ücreti veya Servis Ücreti Olarak Adlandırılan Fiyat 300 ile 500 lira arasındadır.

Batıkent Vaillant Servisi Olarak Kombilerinizde İşlem Yapıldığı Takdirde Servis Ücreti Talep Etmemekteyiz.

Vaillant Kombi Bakım Ücreti Ne Kadar ?

Ankara Batıkent bölgesinde Vaillant markalı kombilerin bakım ücretleri 600 lira -1500 lira arasında değişkenlik göstermektedir. Bu değişken nedeni cihazların modeli ve kapasite farklarıdır.

Kombi Bakımı Süre Olarak Ne Kadar Sürmektedir ?

Kombilerinizin kapasitesine göre değişkenlik göstermekte olup ortalama 45 dakika ile 60 dakika sürmektedir.

Kiracıyım, Kombi Tamir Ücretini Ev Sahibimden İsteyebilirmiyim ?

Bu konuda çeşitli yollar izlenmektedir.Kanuni olarak kombi demirbaş olarak sayıldığı için ev sahibinizin tamir masrafını karşılaması gerekmektedir.Ancak bu konuda daha önce karşılıklı anlaşma sağlanmışsa o anlaşma taraflar arasında geçerli olmaktadır.


Aynı Gün Servis İmkanı

Batıkent Bölgesindeki Vaillant Kombi Kullanıcılarına Aynı Gün İçerisinde Servis İmkanı Sunuyoruz.Çağrı Merkezimizden Alacağınız Randevuya Sadık Kalarak Söz Verdiğimiz Saatte Yanınızdayız.

Orjinal Yedek Parça

Vaillant Kombilerinizin Ömrü Bitmiş veya Arızalanmış Parçalarını Orjinal Parçalarla Değişitirip Hizmetinize Sunuyoruz.

7/24 Kombi Servisi

Siz Vaillant Kombi Kullanıcılarına 7/24 Arıza, Bakım, Tamir Hizmetini Sunuyoruz.Günün Her Saati Sorunlarınıza Çözüm üretiyoruz.

1 Yıl Boyunca Garanti

Vaillant Markalı Kombilerinizde Değişimi Yapılan Yedek Parçaları Bir Yıl Boyunca Garantimiz Altına Alıyoruz. Bu Süre İçerisinde Aynı Parçayla Yaşayacağınız Bir Sorunda Herhangi Bir Ücret Talep Etmeden Kombinizi Tamir Ediyoruz.

Kurumsal Çağrı Merkezi

Kurumsal Çağrı Merkezlerimizde Vaillant Kombi Kullanıcıları İçin Konusunda Uzman Arkadaşlarımız Sorularınızı Cevaplamak İçin Beklemektedir.

Call Now ButtonServisi Ara